Pracovní místa

Nehledejte u nás komplikovaná korporátní pravidla a byrokratické procesy – neznamená to ale, že pracujeme živelně a nekontrolovaně. Zakládáme si na pokročilém projektovém řízení, které nám umožňuje efektivně plánovat, sdílet a kontrolovat práci každého člena týmu a zejména ji spravedlivě odměnit. Disponujeme vlastním zázemím pro provoz našich projektů (platforma i hosting), snažíme se tak být v maximální možné míře nezávislí.

junior PHP programátor

Hledáme junior programátora pro vývoj webových aplikací ve skriptovacím jazyce PHP s využitím objektových principů. Potřebujeme samozřejmě znalost PHP 5, SQL (obvykle používáme databázi MySQL), XML/(X)HTML, uvítáme znalost prostředí OS Linux na serverové úrovni.

Front-end developer

Sháníme kolegu na pozici webdesigner neboli front-end developer pro naše produkční oddělení. Naší podmínkou je nutná orientace v nových trendech v oblasti webdesignu, samozřejmě s odpovídající znalostí HTML/CSS/jQuery a jisté grafické cítění.

Junior HTML kodér

Sháníme kolegu na pozici webdesigner neboli HTML kodér pro naše produkční oddělení. Naší podmínkou je nutně orientace v nových trendech v oblasti webdesignu, samozřejmě odpovídající znalost (X)HTML a CSS a jisté grafické cítění (nemáte rádi Comic Sans, že ne? :-).

Vybrali jste si z nabídek?

Kontaktujte nás

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.