Zveřejněno 20 Jan 2023
PHP Developer / Webové aplikace
Hledáme nového kolegu, který se chce dostat k velkým projektům. Jsme malý tým, a proto má každý z nás široký záběr - nejsme jen programátoři.
Hledáme kolegu, který:
Společně směřujeme k úspěchu. Přidejte se k nám a buď součástí naší vize!
umí používat Git nebo SVN
zná SQL databáze
zájem bavit se s klientem na úrovni technického řešení
S jakými technologiemi se u nás setkáš:
PHP 7, 8 - Laravel / Nette - MySQL / MariaDb - Git
GNU / Linux (Debian) - Proxmox VE, LXC kontejnery - Ansible - Bash - Python - Node.JS
TechStack
S jakými technologiemi se u nás setkáš:
Jak budou vypadat tvoje první dny a týdny
se začleněním do projektů ti rádi pomůžeme :)
Až k nám nastoupíš, představíme ti naši platformu, způsob práce a samozřejmě se poznáš s celým týmem. Dostaneš k ruce parťáka z vývoje, který tě provede tvým startem v NUX.

My v NUX máme cca 200 projektů, které generují různé supportní požadavky. Ze začátku tě zapojíme do řešení těch menších, abychom viděli tvůj způsob práce a řešení úkolů. Tohle pro tebe byla brnkačka, takže míříme na další level - v rámci našich projektů se zapojíš do náročnějších úkolů - příprava analýz, komunikace s klientem, příprava technické specifikace. To vše se supportem od našeho projekťáka Martina a obchodníka Michala. Na konci tě čeká samotný vývoj.

Dílčí úkoly na projektech pro tebe nebylo nic složitého? Paráda! Můžeš se bezevšeho vrhnout do role hlavního vývojáře jednoho z našich velkých projektů. Co to ale znamená? Z technologického pohledu si vezmeš na starosti celý nový projekt. Tvým úkolem bude rozdělit si ho na několik menších částí (těchto podprojektů může být někdy i 30). Připravíš si analýzu s klientem, technickou specifikaci, rozdělíš úkoly juniorům a pak hlavně vyvíjíš a vyvíjíš a vyvíjíš...